Mikrobiológus

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Fontos számodra, hogy tapasztalataidat modern környezetben kamatoztathasd? Szívesen dolgozol önállóan, egy olyan munkahelyen, ahol bíznak a tudásodban és nyitottak a javaslataidra? Csatlakozz mikrobiológusként a Pannonia Bio csapatához!

Miért éri meg nálunk dolgozni?

  • Modern, csúcstechnológiával felszerelt laboratóriumban dolgozhatsz
  • Részt vehetsz a mérések fejlesztésében
  • A teljes képet láthatod (a méréshez szükséges anyagok beszerzésétől jegyzőkönyv kiadásáig)
  • A munkád során betekintést nyerhetsz egy termelőüzem mindennapjaiba

Mivel fognak telni a munkanapjaid?

  • Élelmiszer-, takarmány- és környezeti minták mikrobiológiai vizsgálatával
  • A vizsgálati protokolloknak megfelelő mintaelőkészítéssel
  • A vállalat minőségbiztosítási rendszeréhez kapcsolódó pontos nyilvántartás vezetésével
  • Az elvégzett laboratóriumi vizsgálatokkal kapcsolatos dokumentáció készítésével
  • Felelős leszel a laboratórium hatékonyságának fenntartásáért (pl. készletek kezelése)

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Cafeteria: Bruttó 500 000 Ft-os éves cafeteriát biztosítunk számodra (használhatod vendéglátásra, szabadidős célokra, de akár a bölcsődei, óvodai étkezést is fizetheted belőle).
  • Teljesítmény alapú év végi bónusz: a fizetésen túl év végi teljesítménybónuszt is adunk.
  • Bejárási támogatás gépjárműre: számunka fontos, hogy minél kevesebbet kelljen a munkabéredből a bejárásra költened, ezért a munkahelyre bejárásod nettó 50 Ft-tal támogatjuk kilométerenként.
  • Élet- és balesetbiztosítás: a gondoskodás fontos érték számunkra, ezért magas összegű élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra.
  • Medicover egészségbiztosítás: Az egészséged védelme érdekében szolgáltatás alapú egészségbiztosítást vehetsz igénybe: ez ingyenes orvosi szűrővizsgálatokat és szakrendeléseket jelent a magánegészségügyi rendszerben. Ha szeretnéd, a családtagjaid számára is biztosíthatod ugyanezt.
  • Kedvezményes céges melegétel vásárlási lehetőség: a munkanapjaidon 50% kedvezménnyel vásárolhatsz meg egy napi menüt.
  • Gyümölcsnap: fontos számunkra hogy fitt legyél, így hétfőnként minden munkavállalónk számára biztosítunk egy kis vitamin utánpótlást.
  • Elismerés és díjazás program: negyedévente jutalmazzuk a kíváló teljesítményt nyújtó kollégáinkat értékes tárgyi ajándékokkal, például egy Apple iPad-el vagy egy Apple iWatch-al, mely sportoláshoz is kíválóan használható.
  • Szemüveg támogatás: ha szemüveget használsz, és szeretnéd lecserélni, 2 évente támogatást vehetsz igénybe
  • Munkatárs ajánlási jutalom: ha sikeresen ajánlasz egy ismerőst bármilyen munkakörre, magas összegű jutalommal honoráljuk.
  • Csapatépítő programok, vállalati rendezvények: szeretjük a közös programokat, így rendszeresen szervezünk grill party-t, túrákat, közös karácsonyi vacsorát, családi napot.
  • Céges laptop, mobiltelefon: a gördülékeny munkavégzéshez Dell laptopot és Apple telefont biztosítunk számodra.
  • Nyári tábor munkavállalóink gyermekeinek: fontos számunkra, hogy ne csak munkavállalóinkról, hanem családjukról is gondoskodjunk, így ingyenes nyári tematikus táborozási lehetőséget biztosítunk kollégáink gyermekei számára.

A munkakör betöltéséhez rendelkezned kell:

  • MSc diplomával
  • Legalább 3 év releváns tapasztalattal
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudással szóban és írásban
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvánnyal
  • Értékeljük, ha elmondhatod magadról, hogy:
  • Magabiztosan kezeled az MS Office programokat
  • Dolgoztál már LIMS rendszerben

Köszönjük, hogy érdeklődik a társaságunk iránt. A pályázata feldolgozása érdekében Önnek hozzá kell járulnia ahhoz, hogy a toborzási eljárás során történő felhasználás céljából kezeljük a személyes adatait.

Az adatkezelés céljai: Munkavállalók álláspályázataihoz és felvételéhez kapcsolódó humánerőforrás-gazdálkodási célok, törvényes vállalati és üzleti célok, a foglalkoztatáshoz kapcsolódó nyilvántartások vezetésére vonatkozó kötelezettség teljesítése, általános munkaügyi feladatokkal kapcsolatos tevékenységek végrehajtása.

Adatainak az alábbiakban történő benyújtásával Ön kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a Pannonia Bio Zrt., valamint annak holdingtársasága és leányvállalatai a felvételi folyamat során eltárolják az Ön személyes adatait.

Maximum 5mb-os file-t tud feltölteni. Elfogadott formátumok: doc, docx, jpg, png, pdf